Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti
Tesis Güvenlik  olarak, verdiğimiz tüm hizmetler için yerinde ve uzaktan yardım taleplerinizi yanıtlıyoruz. Aldığınız hizmet ile alakalı müsait olan personelimiz yerinde ve uzak bağlantı teknik destek hizmeti vermektedir.

Uzaktan teknik destek hizmeti, yazılımı ile bilgisayarınıza bağlanıp sorununuzu çözmenizde size yardımcı oluyor.

Yerinde teknik destek hizmetlerinde ise Türkiye’nin neresinde olursa olsun teknik destek departmanımız, müşterilerimize yerinde teknik destek hizmeti sunar. Alanında uzmanlaşmış teknik destek personellerimiz için anlık değil, bir kaç gün önceden planlanan iş takvimine göre aksiyon almaktadır.
Teknisyenler belirtilen tarih ve saatte müşterinin bulunduğu yere gelerek arızaya yerinde müdahale eder. Arıza yerinde çözülemezse, bilgisayarı servis merkezine götürülür.

Teknik Servise getirilen bilgisayar gerekli işlemler yapıldıktan sonra müşteriden randevu alınarak müşterinin bulunduğu konuma götürülür. Kurulum ve testleri bizzat teknisyenler tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir. 

Aynı zamanda, gerek bünyemizdeki personeller ile gerekse de çözüm ortaklarımızın bizim adımıza yerinde destek verebilmesi, çeşitli alt yapıları bizim adımıza hazırlayabilmesi, müşterilerimizin daha hızlı ve profesyonel bir hizmet almasını da sağlamaktadır.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !