Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Yedekleme ve Sunucu Barındırma Hizmetleri
Zamanla alınan hizmetin içerisinde kullanıcı verilerinin oluşması ile birlikte doğan yedekleme, hazırlıklı olma ihtiyacına yönelik sunduğumuz yedekleme hizmetlerimiz; müşterilerimizin veri güvenliğini en üst düzeye çıkartmak konusunda önemli hususlardan biridir. Her zaman tüm kötü senaryolara hazır olmak en güvenli yoldur ve biz bu yolu güvenilir adımlarla ilerlemek için hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Tesis Güvenlik olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin yanında, işlem öncesi-sonrası, günlük, haftalık, aylık yedekleme hizmetleri de sunmaktayız. Birden fazla platformda barındırılan yedekler, şifreleme yazılımlarımız ile sadece bizim çalıştırabileceğimiz şekilde saklanır ve farklı platformlarda bulunduğu için kötü senaryolarda bize birden fazla alternatif sunar.

Verilerimizi yedeklemek, olası donanımsal sorunlarda bizlere alternatifler sunar. Bir sunucunun disklerinde sorun yaşandığında ulaşılamayan katmanlardaki veriler kaybolur. Ya da zararlı bir yazılım sunucunuzu ele geçirdiğinde, dosyalarınızı şifreleyebilir, silebilir. Geri getirilemez hale gelen verileriniz, eğer bir yedeğiniz var ise sizi hiç bir zaman bırakmamış olacaktır. Kaliteli bir hizmet alıyorsanız, bir tıklama ile bir kaç gün, hatta bir kaç saat öncesine rahatlıkla dönebilir ve kaldığınız yerden en az kayıp ile devam edebilirsiniz.

Veri güvenliği konusunda; gelen maillerden, flash belleklerden veya herhangi bir diskten sisteme bulaşabilecek zararlı yazılımlar ve bu zararlı yazılımları kullanan kişiler ve amaçları konusunda, müşterilerimize sürekli olarak güncel örnekler ile bilgilendirme yaparız. Bu da, müşterimizin veri güvenliğini daha çok önemsemesi ve bu konuya daha çok özen göstermesi için tetikleyicidir.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !