Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Yazılım Hizmetleri
Yazılım hizmetlerimiz, müşterimizin çalışma prensiplerini geliştirmek, doğru yönetebilmek ve kayıtları eksiksiz tutup, günün sonunda soru işaretleri olmadan diğer güne hazır olabilmek adına duyduğu ihtiyaçları karşılamak ve sahip olduğu işletmenin ilerleyen teknolojiye hazır hale gelmesini sağlamak adına geliştirilmiştir. Bu hizmetleri sağlarken bazı çözüm ortakları ile birlikte çalışarak müşteriye en uygun ve en stabil alt yapıyı sunarız. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, kalite ve performansı üst düzeyde tutarken, maliyet açısından da en uygun alternatifleri değerlendirmesi için müşterimizi yönlendiririz.

Müşteri etkileşimli yazılımsal çözümlerimiz için belirli eğitim planlarımız vardır. Bu eğitimler, müşterimiz tamamen hazır olana kadar devam eder ve aldığı hizmeti en iyi şekilde kullanabilecek hale gelir. Eğitimlerimiz toplantı salonumuzda özel veya sınıf açılarak yapılır. Yapılan eğitimler sosyal medya hesaplarımızdan duyurulup, müşterilerimizin daha fazla ilgi ve alaka göstermesi için teşvik edici birer özellik de yüklenir.
Yazılım çözümlerimiz içerisinde AR-GE de mevcuttur. AR-GE yönetiminde müşteri ile yazılım sahibi firma yönetimini birleştiren ana bayi konumunda rol oynayan firmamız, müşteri şikayet ve talepleri doğrultusunda programda yapılan geliştirme ve düzeltmelere katkı sağlar.

Lisanslama, yeniden kurulum, program kullanımı hakkındaki sorular/sorunlar/öneriler, genel bilgi alışverişi, veritabanı ile alakalı sorunlar gibi konularda müşterilerimize uzaktan yardım yazılımı ile bağlanıp her zaman yardımcı olan bir destek sistemimiz mevcuttur. Müşterilerimiz, eğer isterlerse ofisimizi ziyaret ederek yardım alırlar; isterlerse de uzaktan bağlantı ile destek isteyip sorunlarını çözmeye çalışırlar.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !