Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetlerimiz, kişilerin veya kurumların internet ortamında bir kimlik sahibi olmalarına yönelik gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetleri kapsar. Web arayüz tasarımı, kodlaması, alt yapı entegrasyonu, mail yönetimi, sunucu yönetimi, sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı, ürün girişleri, düzenlenmesi ve buna benzer bütün bu faaliyetleri, alanında profesyonel ve kendinden emin Web Tasarım Departmanımız müşterilerimizin adına yürütür.
Web sayfası projesi aldığımızda, ilk olarak belli materyalleri müşterimizden temin ederiz. Logo, daha önceden hazırlanmış firma bilgileri veya yapılan işler ile alakalı dökümanlar, grafikler; kısacası olabildiğince az örnek içerik kullanarak tamamen müşterimize özel bir arayüz sunabilmek için ne gerekiyorsa ve müşterimizde ne kadarı mevcutsa. Daha sonra, toparlanan bu materyaller proje dosyasında biriktirilir ve arayüzün tasarımına başlanır. Projenin tarzına göre, müşterimize en az bir, gerektiğinde ise 3 farklı demo arayüz birden sunarız. Müşterimiz incelediği demolar üzerinden revizelere gitmek isterse, henüz kodlamaya geçilmeden bu revizeler tamamlanır. Onay alındıktan sonra kodlamaya geçilir.

İlk olarak Html5 ve CSS3 dillerinde, ihtiyaca göre Javascript kütüphaneleri dahil edilerek, daha önceden tasarladığımız bu arayüzü eksiksiz bir şekilde kodlarız. Bu kodlamayı yaparken belli standartları göz önünde bulundurur, arama motoru optimizasyonu için de elverişli bir yapı kurgularız.

Html olarak hazır olan arayüzümüz için kodlama henüz bitmemiştir. Bu aşamada, hem müşteri seviyesinde anlaşılabilir, hem de profesyonel bir yönetici seviyesinde ayrıntılı olan yönetici panelimizi arayüzümüze entegre ederiz. Böylelikle; günümüz teknolojisi seviyesinde, rahat yönetilebilir, ileriye yönelik kurgulanmış özel tasarım bir web sayfası sahibi olan müşterimiz, son kontrolleri ve veri girişlerini tamamlamamız için bizlere verebileceği materyalleri tamamladıktan sonra web sayfası yayına alınır.

Yayına alınan web sayfası, Google Analytics izleme kodu ile takibe alınır. Çeşitli güvenlik önlemleri uygulanır, dünya standartlarında bazı güvenlik eklentileri ile güvence altına alınır, haftalık ve aylık yedeklemeye dahil edilir ve proje yayında olarak sistemimize kaydedilir.

>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !