Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Network Hizmetleri
Bilgisayar ağları, kuruluşların verimliliklerini ve iletişim kurma becerisini artırarak daha başarılı olmalarını sağlamak artık iletişim çağının en önemli unsuru haline gelmiştir. Çeşitli veri aktarımlarını uçtan uca akıllı bir ağ üzerinde birleştirerek bu ağı ölçeklenebilir ve kurulu hale getirmek işletmeler için çok önemlidir. Tüm iletişimleri tek bir altyapı üzerinde yürütmek, maliyetleri düşürecek ve ayrı ağlar kullanmanın karmaşıklığını ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Tesis Güvenlik olarak küçükten büyüğe tüm kurumların network bağlantı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. WAN altyapı çözümleri, büyüyen işletmelerin taleplerini karşılayabilmelidir. Bu analitikler güvenlik, maliyet ve erişilebilirlik açısından da oldukça önemlidir.
İşletmelerin ve kişilerin network ( ağ ) sorunlarını gidermek ve stabiliteyi arttırmak amacıyla sunduğumuz Network Hizmetlerimiz; kablolama, IP Kameraların kurulumları, Firewall sistemleri gibi konuları da kapsıyor. İşletmelerin günümüze uygun şartlarda ağ kurulumlarını yapmak, ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ürünleri en iyi maliyet ile seçmek, doğru şekilde ve ileriye yönelik kablolama yapmak, bunu yaparken ortam şartlarına uygun kabloları kullanmak ve tüm senaryolar ile testlerini yapmak, Network Hizmetleri tanımımızda yer alıyor.

Çoğu firmanın içinde bulunduğu şartlar gereği sistem ve ağ yapısında özelleştirmelere gidilmesi gerekebiliyor. Örneğin; paylaşılan bir internet veya paylaşılmaması istenen bir internet, tercih edilen kablosuz ağ yapısı ve getirdiği güvenlik açıkları, misafir wireless bağlantısı veya tüm ağı kapsayan Firewall güvenliği gibi, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz bir çok özel çözümü hayata geçirdik ve geçiriyoruz.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !