Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

IT Servisleri Yönetim Sistemleri
Günümüzde iş dünyasının en önemli kaynağı olan bilgi ve bu bilgilerin teknolojiye dönüştürülmesiyle oluşan bilgi teknolojileri, iş hayatında ve günlük hayatta önemli bir yere sahiptir. Bilgi teknolojisi; internet hizmetlerinden arşivleme, teknik hizmetler ve yazılım hizmetlerine kadar bir çok bilgi işlem biriminin yapabileceği tüm hizmetleri kapsar. Böyle geniş bir kullanım alanına sahip bir teknoloji giderek yaygınlaşmakta ve hızla gelişmekte/değişmektedir ve değişimin hızı işletmeler için tehlike oranını da artırmaktadır. Bu değişim altında değişimin tehlikelerini algılayamayan ve bunları fırsata çeviremeyen ya da fırsatları değerlendiremeyen işletmeler hızla değişen iş dünyasında rekabet etmekte zorlanacaklar.

Cihaz, sistemlerimize dahil edilmeden, ağa dahil olmadan önce hem fiziki olarak temizlenir hem de belirli yazılımlarımız ile virüs ve zararlı yazılım taramaları yapılır. Böylece çoğu yerde ücretli bir şekilde verilen hizmet, bizim teknik servis departmanımızda standart bir prosedür olarak hem tekil hem çoğul müşterilerin verilerini korur.
IT Servis Yönetimi; iş gereksinimlerini karşılamaya yönelik hizmetlerin tasarlanması, kurgulanması ve yönetilmesi anlamını gelmektedir.

IT Servis Yönetiminin temel amacı; kuruluşların değişik idari çerçevelerinden faydalanarak, organizasyonlarını en iyi standartlarda yönetebilmesi ve geleceğe yönelik geliştirme kurgularını planlayarak, hayata geçirmesini sağlamaktır.

-Servis kalitesini yükselterek kuruma olan güven ve sadakati arttırmak.
-Aksaklıkların, sorunların ve tekrarlanan problemleri analiz ederek ortaya çıkabilecek sorunlar engellenir.
-Karmaşık çözümler gerektiren problemlerin eldeki kaynakların en uygun kullanımı yöntemi ile verimli bir şekilde çözülmesini sağlanır.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !