Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Bölgemizde bulunan işletmelerin ve bireylerin bilişim, güvenlik ve teknolojik gelişmeler karşısındaki eksikliğini gidermek ve sonrasında her zaman onları bir adım öteye taşıma amacıyla kurulan firmamız, günümüze kadar bu amacını hem bölgemizde hem de Türkiye’nin birçok köşesinde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Tesis Güvenlik; müşterilerinin, kaliteli ürün elde etmelerinde bir köprü görevi görürken, ürünlerle birlikte verilecek hizmet kalitesi anlayışıyla hayalleri gerçeğe dönüştürmektedir. Değişen dünya şartlarına ve ticarete farklı çözümler sunmaktadır. Sorumluluklarını üstlendikleri işletmeleri parça parça değil bir bütün olarak ele alan, her türlü ihtiyaçlarını karşılarken müşteri odaklı çözümler üreten ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Tesis Güvenlik, kendi uzmanlık alanında lider firma konumundadır.

tesis-guvenlik
tesis-guvenlik

Hizmet verdiğimiz sektörün gerekliliklerini en geniş kapsamda tutarak, satış ve teknik desteğini,kurumlara ve kullanıcılara ulaştırma hedefi ile ilerlemekteyiz. Bu ilerlemeyi gerçekleştirirken verdiğimiz hizmetin farkında olmak, pazarladığımız ürünleri de gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katmak bizimle diğer firmalar arasında ki farkları belirlemektedir. Tesis Güvenlik, sektörünün finansman ve tecrübe gerektiren ürün ve teknolojilerini müşterilerine özenle sunarak, hizmet alanlarını her geçen gün büyütmekte ve köklenmektedir.

Bilgi teknolojileri ve projelerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun analiz, tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamaktayız. Çevremize ve insanlara olan saygımız ile her zaman doğru ve sağlam iletişim kurmakta, güven duyulan ve kendi uzmanlık dallarında tercih edilen firma olmayı sürdürmeye devam etmekteyiz.