Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Güvenlik Kamera Sistemleri
CCTV & IP güvenlik kameraları, kamera kayıt cihazları, kayıt cihazları donanımları, ağ kameraları, canlı kamera yayın sistemleri ve yüz tanıma sensörlü güvenlik sistemleri gibi sistem ve ürünler hakkında kurulum ve destek hizmeti veren Tesis Güvenlik, sektördeki yıllarca birikmiş tecrübesi sayesinde sizleri en güvenli şekilde çalışır hale getirmek için çalışmakta.

Kullanılan malzemenin kalitesinin öneminden haberdar çalışma arkadaşlarımız ve yöntemlerimiz sayesinde daha az sıkıntı yaşayan müşteriler, daha fazla güler yüzlü referans müşteriler kazanıyoruz.

Kablolama ve montaj da dahil, tüm güvenlik ve kamera sistemlerinin kurulumlarını bizzat Tesis Güvenlik olarak yapıyoruz. Üstelik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz müşterilerimizin her türlü sıkıntısında gerek telefon ile gerekse de sizleri yerinizde ziyaret ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Montaj ve kurulumlarını yaptığımız güvenlik kamerası sistemlerinde rahatsız edici görüntü bozukluğu yaratacak kabloları ortada bırakmadan, temiz bir şekilde müşterimize teslimatı yapıyoruz. Kayıt cihazı veya kabloların toplandığı bir diğer bölüm gibi kalabalık, zarar gelmemesi gereken, hassas bölgelerde kabin kullanıyoruz. Gerektiğinde görüntü açılarının hangi şekilde olacağı, hangi ortam için hangi yapıda ve hangi kalitede kamera kullanılması gerektiğini, hangi kayıt cihazlarının tercih edilmesi gerektiğini ve kablolu veya kablosuz yapılardan hangisinin tercih edilmesi gerektiğini müşterimize açıklıyoruz ve müşterimiz için en kullanışlı, işe yarar çözümü üretmeye çalışıyoruz.

Kablosuz güvenlik kamerası sistemleri ile tavanda veya duvarlarda ekstra bir kablolamaya ihtiyaç duymadan, görüntüyü kalite kaybı yaşamadan kayıt cihazına aktarabilen sistemleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu sistemler ile yer değişikliği, oda – mekan değişikliği gibi normalde ekstra bir iş yükü teşkil edecek konular, rahatlıkla çözülebiliyor.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !