Tesis Güvenlik (Güvenlik Kamerası, Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri, Yerinde ve Uzaktan Teknik Destek Hizmeti, İthalat İzin Belgesi)

ANASAYFA / HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri
Tesis Güvenlik Başvuruların ilk adımlarını , Tesis Güvenlik Belgesi Yönetmeliği ve Yönergeleri 'ne uygun Tesis Güvenlik Belgesi ile ilgili gereksinimleri ve belgelendirmede kullanılacak verileri bir araya getirirken izlenecek yol ve Tesis Güvenlik Belgesinde ihtiyaç olan ürünlerin satışı konularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Tesis Güvenlik olarak sizlere; Danışmanlık ve Belgelendirme Hizmetleri olarak tüm yönetim sistemlerinin kurulması, sürekliliğinin sağlanması, belgelendirilmesi ve yılda en az bir kez gözetim yapılması gibi konularda hizmet vermekteyiz. Tüm bu belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerini Türkiye genelinde sağlamaktayız.
Yönetim sistemleri olarak; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 45001 (OHSAS 18001) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi gibi belgeler uzman kadromuz eşliğinde sizler için tüm hazırlıkları tamamlanıp, güncel dokümantasyonu oluşturulduktan sonra sizlere gerekli eğitimleri verilir. Eğitimi başarı ile tamamlayanlara belgelendirilmektedir.
>>Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin !